Wystawa Eureka – urlop z nauką!

Uzyskaj odpowiedź na nurtujące pytania

Nadmorski urlop spędzany w naszym pensjonacie gwarantuje dostęp do wszelkich atrakcji, na które, na co dzień nie macie czasu. Na pewno dawno temu, zastanawialiście się, na jakiej zasadzie zachodzą pewne procesy w przyrodzie, czy w codziennym życiu. Wystawa Eureka, która umiejscowiona jest w kinie Eva ma na celu przybliżenie odwiedzającym wszelkich procesów fizycznych, dzięki wykorzystaniu interaktywnych eksponatów.

Interaktywna nauka

Nasza wystawa ogromne zainteresowanie budzi wśród dzieci, które mając wrodzoną ciekawość świata doskonale się bawi ą, przy okazji zyskując dużo wiedzy. Ideą zorganizowania tej wystawy interaktywnych doświadczeń – z wszystko mówiącą nazwą „Eureka” – było promowanie nauki w oparciu o własne przeżycia. Wszystkie prezentowane materiały, działają na wyobraźnię człowieka, dlatego dużo łatwiej jest nam zrozumieć wiele zjawisk i z pozoru niemożliwych sytuacji.


Zobacz również:
Zarezerwuj wczasy w Miedzyzdrojach Polskie Hollywood Wakacje w Międzyzdrojach


Zachodnie standardy

Powstaliśmy na wzór podobnych wystaw, które z dużym rozmachem zostały zapoczątkowane w krajach Europy Zachodniej. Należy podkreślić, że wszystkie eksperymenty są bezpieczne i dzięki czynnemu uczestnictwu zarówno dzieci jak i dorośli wychodzą bogatsi o wiedzę, która do tej pory nie była dla nich oczywista. Nie bez przyczyny Wystawa Eureka została zorganizowana w kinie Eva. Jest to jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce, a nawet na świecie. Zastosowanie innowacyjnych technologii, które dają wyjątkową jakość przekazu zachwycają wszystkich widzów, którzy odwiedzili nasze kino.

Zrób sobie przerwę w plażowaniu

Dodatkowo mamy na uwadze dostosowanie repertuaru do obszernego grona klientów, także zapewniamy, że każdy znajdzie u nasz coś dla siebie. Dzięki temu urlop w Międzyzdrojach wcale nie musi być nudny, a odwiedzenie Wystawy Interaktywnych Doświadczeń Eureka, czy też obejrzenie filmu w nowoczesnym kinie Eva jest doskonałym odpoczynkiem od rutyny codziennego plażowania.