Międzyzdroje to nie tylko słoneczny urlop lecz również szeroka oferta atrakcji

Czołówka polskiej rozrywki

Atrakcje przez cały sezon!

Wielu gości, którzy spędzają wakacje w Międzyzdrojach w naszym pensjonacie, z roku na rok podkreślają, że nasze miasto niesamowicie się rozwija. Dokładamy wszelkich starań, aby nie stać się jedynie ekskluzywnym kurortem oferującym noclegi w Międzyzdrojach, dlatego przykładamy ogromną wagę do atrakcji, jakie możemy zaoferować naszym urlopowiczom. Mamy już jedno z najnowocześniejszych kin w Polsce – kino Eva, w którym dodatkowo zorganizowana jest Wystawa Interaktywnych Doświadczeń EUREKA oraz Muzeum Figur Woskowych. Warto nadmienić, iż w 2010 roku został oddany wspaniały Amfiteatr w Międzyzdrojach.

Czołówka polskiej rozrywki

Jest to świetnie rozplanowany, nowoczesny obiekt, w którym znajdują się atrakcyjne punkty handlowe, gastronomiczne oraz miejsca, gdzie można doświadczyć wielu rozrywek. Należy wspomnieć, że wizualnie Amfiteatr przypomina uzdrowiskową zabudowę z przełomu XIX i XX wieku. Pojemność obiektu określa się na około 800 osób, jednak mimo wszystko odczuwa się tutaj niezwykle kameralną i pozytywną atmosferę. Organizowane są tutaj koncerty gwiazd zarówno sceny polskiej, jak i zagranicznej. Dla urlopowiczów z poczuciem humoru przeprowadzane są wyjątkowe wieczory kabaretowe, gdzie można zobaczyć wiele zabawnych skeczy prezentowanych przez najlepszych w kraju kabareciarzy, jak chociażby Marcin Daniec, Piotr Bałtroczyk, Kabaret Paranienormalni, czy Kabaret Skeczów Męczących.Na deskach naszego amfiteatru występują, także amatorzy, których talenty nie zostały do tej pory odkryte przez rzesze widzów.

Serce Miedzyzdroi

Doskonała lokalizacja, przy samej promenadzie prowadzącej na molo sprawia, że łatwo do nas trafić. Warto podkreślić, że z drugiej strony obiektu zbudowany jest ogromny plac zabaw w otoczeniu wspaniałego ogrodu.

Jak zarezerwować pokój?