Noclegi w Międzyzdrojach w spokojnej, rodzinnej atmosferze

Jeżeli szukają Państwo noclegu w Międzyzdrojach, pragniemy zaoferować Państwu pobyt w naszym rodzinnym pensjonacie, usytuowanym w dogodnej odległości, zarówno od centrum Międzyzdrojów jak i piaszczystej nadmorskiej plaży. Wierzymy, że nadmorski i unikalny klimat naszego kurortu, zapewni Państwu komfortowy wypoczynek oraz, dzięki licznym atrakcjom, nie pozwoli się nudzić.

Pensjonat jest nowopowstałym budynkiem, który został ukończony w 2007 roku. Bryła budynku jak i wnętrze jest wykonane ze smakiem i utrzymane w konwencji polskiego klasycznego dworku. Charakterystyczne dla tego typu obiektu kolumny i łuki powodują często mylne wrażenie, iż obiekt jest prawdziwym starym lecz odrestaurowanym dworkiem. Połączenie w jednej bryle reprodukcji budynku z XIX wieku ze świeżością nowego domu sprawia, że pobyt w naszym pensjonacie jest przyjemny i komfortowy a zarazem pełen dobrego klimatu.

Właściciele pensjonatu prowadzący wynajem kwater dbają o wygodę Gości aby  nocleg w Białym Dworku był jak najprzyjemniejszy, byście mogli Państwo zregenerować się przed dniem pełnym nadmorskich atrakcji w Międzyzdrojach. Sprzyja temu szczególnie lokalizacja w której usytuowany jest pensjonat. Znajduje się on 200m od ścisłego centrum miasta, co sprawia że jest tam cicho i spokojnie a nasi Goście nie są narażeni na szumu nadmorskich bulwarów i dyskotek, które często milkną wraz ze wschodem słońca. Jednocześnie jest na tyle blisko że w ciągu kilku minut można znaleźć się  w samym środku nocnego życia Międzyzdrojów, co gwarantuje udane wczasy dla każdego.

Dla wszystkich gości poszukujących nadmorskich noclegów, Międzyzdroje wydają się być oczywistym wyborem. Nasze miasto z roku na rok, zyskujące coraz większą popularność, cieszy się opinią doskonałego miejsca, dla wszystkich Gości poszukujących spokojnych, rodzinnych, a zarazem pełnych atrakcji turnusów.