Pensjonat Biały Dworek w Międzyzdrojach – urlop w komforcie

Pensjonat  posiada doskonałą lokalizację, która zapewnia zarazem ciszę i spokój, jak i szybki dostęp do centrum Międzyzdrojów, które znajduje się zaledwie 200m dalej oraz do plaży oddalonej o 500m od Białego Dworku. Ulica Marii Dąbrowskiej, przy której znajduje się Biały Dworek bezpośrednio sąsiaduje z wjazdową ulicą Międzyzdrojów, ulicą Niepodległości. Gwarantuje to dogodny i szybki dojazd do pensjonatu na własną rękę.

Goście w razie potrzeby mogą skorzystać z zamkniętego parkingu, który przynależy do posesji. Bliska odległość stacji PKP i przystanku autobusowego w Międzyzdrojach, wynosząca zaledwie 200m od pensjonatu, zaoszczędzi gościom podróżującym publicznymi środkami transportu dodatkowych problemów i zmęczenia.

Dodatkowym urozmaiceniem pobytu w Białym Dworku  w Międzyzdrojach może być wizyta w Wolińskim Parku Narodowym, który znajduje się niedaleko pensjonatu, bo około 400m dalej. Można tam odwiedzić, cieszącą się dużą publicznością, zagrodę żubrów oraz spędzić czas aktywnie podczas spaceru lub biegu po specjalnie wyznaczonych trasach turystycznych.