Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach.

01 – 04 lipca 2015 r odbędzie się dwudziesta odsłona Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Będzie to niewątpliwie jedna z największych atrakcji nad Bałtykiem w tym roku, oraz niepowtarzalna szansa obcowania z największymi sławami polskiej sceny artystycznej.

Znana jest już lista osób, które odcisną swoje dłonie w Alei Gwiazd. Będą to między innymi: Jacek Cygan, Paweł Królikowski, Magdalena Różczka, Jakub Wesołowski, Henryk Sawka, Witold Pyrkosz. Uroczystość planowana jest 03.07.2015 0 godz. 22.00 tuż przy hotelu Amber Baltic w Alei Gwiazd.

Podczas tegorocznego Festiwalu Będziecie mieli Państwo okazję uczestniczyć w wielu wydarzeniach kulturalnych takich jak: Wernisaże, spektakle, wystawy fotograficzne, projekcje filmów oraz koncerty. Tegoroczną imprezę otworzy spektakl „Życie jest piosenką”, którego reżyserem i scenarzystą jest Jacek Cygan, a zagrają w nim między innymi Daniel Olbrychski oraz Anna Dereszowska.

Nie możesz przegapić tego wydarzenia, już dziś zarezerwuj pokój w pensjonacie Biały Dworek, który usytuowany jet zaledwie 5 min. spacerem od Alei Gwiazd.