Majówka w Międzyzdrojach 2015

 

Majówka w Międzyzdrojach.

Długi weekend majowy to doskonały czas aby spędzić kilka dni nad Bałtyckim morzem.

Już od początki maja, na dwa miesiące przed letnim sezonem można poczuć atmosferę wakacji. Międzyzdroje to nie tylko plaża i morze, ale także szereg atrakcji, w których mogą Państwo uczestniczyć w trakcie Majówki.  Dom Kultury w Międzyzdrojach przygotował dla wszystkich Gości odwiedzających nasz nadmorski kurort szereg niezapomnianych atrakcji kulturalno rozrywkowych.

  • Zaczynamy już 30 kwietnia o godzinie 18.00 koncertem zespołu FACE TO FACE składającym się z instrumentalistów tworzących nastrojową muzykę oscylującą wokół tanga. Projekt Tango-nie-Tango, który będzie grany podczas koncertu sięga zarówno do twórczości Mieczysława Foga oraz Sławy Przybylskiej jak i do tanga argentyńskiego.

Koncert odbędzie się w Sali Teatralnej im. prof. Jana Szyrockiego – Wstęp wolny.

  • Pierwszego maja o godzinie 17.00 Międzyzdrojski zespół BRYZA zaprasza wszystkich Gości na występ kabaretowy pod tytułem „Na wesoło z Bryzami”, który odbędzie się w Sali Teatralnej im. prof. Jana Szyrockiego – Wstęp wolny.
  • Trzeciego maja o godzinie 16.00 odbędą się uroczystości poświęcone rocznicy uchwalenia Konstytucji, podczas których zaplanowano wykład profesora Kozłowskiego na temat „ Konstytucja 3 Maja w perspektywie XXI wieku”
  • Czwartego maja 0 godzinie 18.00 odbędzie się koncert jazzowy „Śpiewający Jazz” Carmen Moreno i  Anny Serafińskiej wraz z gościem specjalnym Maciejem Zakościelnym.

Koncert odbędzie się w Sali Teatralnej im. prof. Jana Szyrockiego – bilet normalny 20 zł, ulgowy 10zł

Szczegółowe informacje możecie Państwo uzyskać pod nr tel. 91 32 82 778.