Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty noclegów w Międzyzdrojach połączonych z wizytą w galerii sław

Gabinety figur woskowych przyciągają wielu ciekawskich, którzy w realnym świecie nie mają możliwości spotkania się ze swoimi idolami w rzeczywistości. Stąd idea powstania wyjątkowych muzeów, gdzie można zobaczyć, tudzież zrobić sobie zdjęcie ze swoim idolem.

Największy w Polsce

Największy gabinet figur woskowych Polsce znajduje się w Międzyzdrojach. Dlatego jeżeli planujecie urlop w tej urokliwej, nadmorskiej miejscowości powinniście umieścić na swojej mapie wakacyjnych atrakcji Gabinet Figur Woskowych w Międzyzdrojach.

Postaci jak żywe

Prezentujemy ponad sto postaci ze świata polityki, kina i show biznesu, w tym figurę Ojca Świętego Jana Pawła II, Jana Matejki, czy Salvaora Dali. Figury wykonane są z plastycznego wosku przy zachowaniu wszystkich charakterystycznych cech imitowanej popularnej osoby. Niesamowite podobieństwo, do osób rzeczywistych sprawia, iż jesteśmy porównywani do innych obiektów tego typu.

Ogromne zainteresowanie

Cieszymy się ogromnym zainteresowaniem zarówno dorosłych jak i dzieci. Istotną informacją jest dogodna lokalizacja, blisko Twojej kwatery w Międzyzdrojach. Tego typu gabinety mieszczą się w wielu miastach Europu i świata. Najsłynniejsze muzeum figur woskowych znajduje się w Londynie. Codziennie ustawiają się tam długie kolejki po bilety wstępu.

Fotka z Gwiazdą

Niewątpliwą atrakcją jest wykonanie sobie fotografii z osobą sławną. Pochwalenie się tego typu zdjęciem ze znajomymi, jest ogromną atrakcją. Jeżeli po powrocie z wakacji, pochwalicie się znajomym, że byliście w miejscu gdzie spotkaliście Eltona Johna i Charliego Chaplina. Gabinet jest świetnie przystosowany do potrzeb zagranicznych klientów, stąd mamy wielu zwiedzających z ościennych krajów. Odwiedź naszą placówkę i spędź swoje wakacje z gwiazdami.

Jak zarezerwować pokój?