Międzyzdroje – noclegi w Białym Dworku, jak przebiega rezerwacja?

Zadzwoń

Pod numerem

693 700 609693 700 609

Ustal szczegóły

Termin pobytu

 Rodzaj pokoju (pokój 2-3 osobowy lub apartament dwuczęściowy)

Ilość osób

Wpłać zaliczkę

Dokonaj wpłaty 25% zaliczki na rachunek bankowy

nazwa: Biały Dworek

adres:  Marii Dąbrowskiej 1, 72-500 Międzyzdroje

nr:       43 1240 3868 1111 0010 0849 3728

Zapraszamy do dokonywania rezerwacji w naszym Pensjonacie oferującym noclegi w Międzyzdrojach. Pensjonat jest usytuowany w bardzo dogodnej lokalizacji – znajduje się zarówno blisko morza jak i centrum miasta – gwarantuje to naszym gościom doskonały dostęp, zarówno do atrybutu większości wyjazdów wczasowych, jakim jest nadmorska plaża, jak i licznych atrakcji, zarówno w centrum miasta czy też znajdujących się w najbliższej okolicy.

Doskonała lokalizacja przekłada się również na szeroki wybór punktów gastronomicznych, zlokalizowanych w bliskiej okolicy pensjonatu, gdzie nasi goście mają możliwość spróbować nadmorskich specjałów czy też tradycyjnej polskiej kuchni.

Jeżeli zdecydują się Państwo na Międzyzdroje, noclegi w naszym pensjonacie są najlepszym wyborem dla większości nadmorskich turystów – gwarantujemy wygodne miejsce wypoczynku, niepowtarzalną atmosferę i wyjątkowy spokój naszym gościom. Tutaj mogą Państwo oderwać się od szarej codzienności, cieszyć się nadmorskimi wakacjami oraz magią naszego niepowtarzalnego kurortu.