Odwiedź nasz pensjonat i zobacz polskie Hollywood w Międzyzdrojach

Międzyzdroje muszą mieć profesjonalne i wyjątkowe kino.

Międzyzdroje to znane miejsce spotkań postaci z pierwszych stron gazet, świata filmu, teatru i show biznesu. Na pewno wszyscy słyszeli o organizowanym w tym mieście Festiwalu Gwiazd, który ściąga do tego pięknego, nadmorskiego miasta tłumy turystów, którzy przybywają tu, aby spotkać swojego idola. Idea powstania nowoczesnego kina Eva, wiąże się między innymi z faktem, że jesteśmy swoistym, polskim Hollywood, dlatego Międzyzdroje muszą mieć profesjonalne i wyjątkowe kino.

Lovesitingi w kinie

Należy nadmienić, że sala jest przewidziana dla 196 osób, zaś ostatnie rzędy to tak zwane Lovesitingi, czyli podwójne fotele dla par, co nie jest zbyt częstym zjawiskiem w polskich kinach. Wszyscy kinomani planujący urlop nad polskim morzem, będą zachwyceni wysoką jakością odbioru wyświetlanych filmów. Jako jedyne kino w okolicy, staramy się dostosować repertuar do gustów odwiedzających nasze kino. Dlatego wyświetlamy zarówno wszystkie nowości, jak i filmy, które można zaliczyć do szeroko pojętego ambitnego kina. Także godziny seansów dopasowane są do preferencji urlopowiczów. Dbamy także o najmłodszych widzów, dla których wyświetlamy produkcje adresowane do dzieci.

Nieopodal promenady gwiazd

Jest to doskonały sposób, na urozmaicenie rodzinnego urlopu. Dodatkowy atut to świetna lokalizacja, gdyż znajdujemy się przy samej promenadzie vis a vis Gabinetu Figur Woskowych. Warto dodać, że w obiekcie znajduje się także kawiarnia, gdzie można wypić aromatyczną kawę, czy orzeźwić się zimnym napojem. Nieodzownym atrybutem, do którego przyzwyczaili się już wszyscy kinomani to świeży popcorn, który serwujemy naszym klientom. Zapraszamy do Międzyzdrojów, gdzie znajdziecie komfortowy nocleg w naszym pensjonacie, zaś jeden z letnich wieczorów możecie spędzić w kinie Eva.

Jak zarezerwować pokój?