Muzeum Przyrodnicze w Międzyzdrojach – miła odmiana dla urlopowiczów

Piękno krajobrazu, nieodkryte perełki przyrodnicze zapierają dech w piersi i pozostają w naszej pamięci na długo.

Jeżeli znudzi się plaża i drinki z palemką

Urlop nad morzem dla Ciebie, to piasek, plaża, palące słońce i budki z rybami? Nic bardziej mylnego. Międzyzdroje oferują turystom szeroki wybór atrakcji i rozrywek, zarówno dla turystów, którzy uwielbiają relaks przy drinku z palemką, jak i dla wszystkich kochających adrenalinę i aktywny wypoczynek. Można spróbować uprawiania różnorodnych sportów wodnych pod okiem doświadczonego instruktora.

Nadmorska fauna i flora

Jeżeli kochasz przyrodę i interesują Cię wszystkie możliwe informacje związane z żyjącą w Polsce fauną i florą, zachęcamy do odwiedzenia Wolińskiego Parku Narodowego, gdzie przemierzając trasę wyznaczonym szlakiem, dotrzecie do najciekawszych miejsc i punktów widokowych, które zostały zaplanowane w ściśle przemyślany sposób.

Zobacz podniebnych łowców

Na terenie Wolińskiego Parku Narodowego znajduje się Muzeum Przyrodnicze. W wielu salach wystawienniczych zobaczycie między innymi puchacza, który poluje w lesie na swoją ofiarę, bądź też orła bielika, który frunie ze swoim trofeum drapieżcy. Przedstawimy Wam wiele ciekawostek związanych z pięknem przyrody, fauny i flory, która co najważniejsze jest naturalnym wytworem. W muzeum znajduje się także kolekcja samców batalionów przygotowanych do okresu godowego. Prezentowane są także ogromne zbiory fotografii przyrodniczej, dzięki temu zobaczycie ssaki leśne i zwierzęta wodne w ich naturalnym środowisku.

Inspirująca przyroda

Wielu twórców zainspirowanych unikatową przyrodą Parku stworzyło rzeźby oraz obrazy, które są niejako uzupełnieniem ekspozycji. Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Cię do spędzenia urlopu w czarującej miejscowości, jaką tworzą Międzyzdroje. Noclegi w naszym pensjonacie, to komfortowy wypoczynek oraz bezpośredni dostęp do wszystkich miejsc i atrakcji, jakie tu na Ciebie czekają.

Jak zarezerwować pokój?