Spędzając urlop w Miedzyzdrojach nie zapomnijcie odwiedzić Planetarium

Edukacja i kosmiczna przygoda

Wybierając się na wakacje do Międzyzdrojów, marzycie o tym, aby poczuć zapach morza i spędzić wspaniały urlop na pięknych, szerokich nadbałtyckich plażach. Jeżeli szukacie atrakcji nie związanych z przyjemnościami, jakie dają kąpiele morskie i słoneczne miasto to proponuje szeroki wybór miejsc i zajęć dla osób w każdym wieku.

Planetarium

Do tego typu rozrywek należy zaliczyć Planetarium w Międzyzdrojach, które zostało umiejscowione na dachu budynku, który znajduje się przy promenadzie. Warto podkreślić, że zastosowana tutaj została innowacyjna technologia Digistar 4SP2 HD, co sprawia, że jest to jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce. Zamontowane dwa panoramiczne monitory umożliwia podgląd na kopułę, zaś duża ilość obiektów astronomicznych powoduje, że mamy do zaoferowania niesamowite, jedyne w swoim rodzaju przeżycia.

Jak lot w kosmos

Dzięki wykorzystaniu wysokich parametrów wpływających na jakość przekazu, widz z zapartym tchem odkrywa podwoje kosmosu. Zabierzemy Was do nieznanych galaktyk i pokonacie z nami trudne do wyobrażenia przestrzenie, które łamią granice czasu. Odkryjecie wszelkie tajemnice wszechświata bez konieczności lotu w kosmos.

Forma edukacyjna

Warto dodać, że wizyta w Planetarium w Międzyzdrojach podczas urlopu niesie ze sobą wartość edukacyjną, szczególnie dla najmłodszych uczestników seansu. Prezentowane przez nas pokazy, takie jak Cuda Wszechświata, czy też Tajemnice Gwiazdy Betlejemskiej pokazują od innej, fascynującej strony wszystko to czego młodzi ludzie uczą się z książek.

Coś dla każdego

Szeroki wybór repertuaru powoduje, że każdy z odwiedzających nasze Planetarium znajdzie interesujący go temat. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasi klienci byli pod wrażeniem każdego pokazu i wynieśli też wiedzę, której nie doświadczą w takim wydaniu w żadnym innym miejscu. Planetarium w Międzyzdrojach zaprasza wszystkich odwiedzających na niesamowite wrażenia związane z poznawaniem kosmosu.

REPERTUAR PLANETARIUM:

11.00 – Poznaj Granice Układu Słonecznego

11.40 – Cuda Wszechświata

12.20 – Poznaj Granice Układu Słonecznego

13.00 – Znaki na niebie + pokaz

13.40 – Tajemnica Gwiazdy Betlejemskiej

14.20 – Cuda Wszechświata

15.00 – Znaki na niebie + pokaz

15.40 – Dwa szkiełka

16.20 – Lodowe krainy

17.00 – Cuda Wszechświata

17.40 – Poznaj Granice Układu Słonecznego

18.20 – Tajemnica Gwiazdy Betlejemskiej

19.00 – Znaki na niebie + pokaz

19.40 – Cuda Wszechświata

20.20 – Dwa szkiełka

Jak zarezerwować pokój?