Promenada w Międzyzdrojach – spędź urlop pośród wielu atrakcji

Promenada prowadząca na molo jest głównym punktem miasta.

Spędź urlop w nadmorskim kurorcie w Międzyzrojach

Wielu urlopowiczów spędzających wakacje w naszym pensjonacie w Międzyzdrojach, wybiera nasze miasto, gdyż jak mało która, z nadmorskich miejscowości zapewniamy naszym gościom nietypowe rozrywki dostosowane do ich potrzeb i oczekiwań. Przede wszystkim proponujemy noclegi w wysokim standardzie, doskonale wyposażone kwatery, gdzie każdy poczuje się jak w domu. Dodatkowo zadbaliśmy o szereg atrakcji, które mają na celu uprzyjemnić Wam wypoczynek.

Szereg różnorodnych atrakcji
Stary deptak zamienił się w nowocześnie zaprojektowaną promenadę, która sprawia, że jesteśmy postrzegani przez zagranicznych turystów jako niezwykle ciekawy kraj. Znajdują się tutaj świetne restauracje, bary oraz kawiarnie gdzie można usiąść pod parasolem i zjeść pyszny obiad, bądź napić się aromatycznej kawy, czy też wybrać orzeźwiający napój. Powstało tu też wiele miejsc, które zapewniają szereg atrakcji i rozrywek, jak chociażby Muzeum Figur Woskowych, czy Wystawa Interaktywnych Doświadczeń Eureka, która została zorganizowana w kinie Eva.

Rozrywka z górnej półki

Należy także wspomnieć o naszym świeżo oddanym Amfiteatrze na deskach którego występują największe gwiazdy muzyki i teatru, zapraszani są znani aktorzy, czy też znane i lubiane grupy kabaretowe. Będąc gościem w naszym pensjonacie, otrzymasz pełen wachlarz atrakcji, jakie oferuje to piękne, nadmorskie miasto. Dzięki temu, coraz więcej turystów planuje wakacje w Międzyzdrojach, gdyż posiadamy wszystkie atrybuty wspaniałego, a przy okazji wspaniale zaplanowanego wypoczynku. Warto dodać, że nasz pensjonat mieści się w niedalekiej odległości od Wolińskiego Parku Narodowego, w którym znajduje się przecudne Jezioro Turkusowe. Zapraszamy do Międzyzdrojów.

Jak zarezerwować pokój?