Nasze kwatery w Międzyzdrojach stanowią doskonałą bazę wypadową do długich spacerów

Widok zapierający dech Zobaczycie tutaj piękny odcinek wybrzeża klifowego oraz wyspiarską deltę rzeki Świny. Woliński Park Narodowy jest porośnięty świetnie zachowanym lasem bukowym, a także zaobserwujecie wiele innych ciekawostek przyrodniczych, takich jak wyjątkowe kwiaty i krzewy

Aktywna forma spędzania czasu Warto podkreślić, że jest to pierwszy w Polsce park morski. WPN daje turystom wiele możliwości aktywnego spędzenia czasu. Przede wszystkim są to piesze wędrówki wyznaczonymi szlakami, które prowadzą do zapierających dech w piersi punktów widokowych. Opracowane szlaki turystyczne zostały przygotowane w taki sposób, aby zapewnić dostęp do najpiękniejszych i najciekawszych zakamarków Parku.

Szlak brzegiem Bałtyku Na szlakach znajdują się tablice informacyjne, co podnosi walory edukacyjne samodzielnej wyprawy. Najpopularniejszym szlakiem jest Szlak Czerwony, którego inna nazwa to „Szlak brzegiem Bałtyku”. Warto nadmienić, że, mimo, iż Szlak mierzy 19 kilometrów, trasa została zorganizowana w taki sposób, aby wędrowcy mogli, sami zdecydować o ewentualności skrócenia swojej wyprawy, poprzez ominięcie niektórych etapów. Warto na pewno zobaczyć jeden z lepszych punktów widokowych, który mieści się przy wzgórzu Kawcza Góra. Zapraszamy do eksplorowania terenów, które raz odkryte, na zawsze pozostaną w Waszej pamięci, dlatego często będziecie wracać w nasze strony.

Jak zarezerwować pokój?