Eureka zabawa i edukacja

Nasza wystawa ogromne zainteresowanie budzi wśród dzieci, które mając wrodzoną ciekawość świata doskonale się bawią, przy okazji zyskując dużo wiedzy.

Uzyskaj odpowiedź na nurtujące pytania

Nadmorski urlop spędzany w naszym pensjonacie gwarantuje dostęp do wszelkich atrakcji, na które, na co dzień nie macie czasu. Na pewno dawno temu, zastanawialiście się, na jakiej zasadzie zachodzą pewne procesy w przyrodzie, czy w codziennym życiu. Wystawa Eureka, która umiejscowiona jest w kinie Eva ma na celu przybliżenie odwiedzającym wszelkich procesów fizycznych, dzięki wykorzystaniu interaktywnych eksponatów.

Interaktywna nauka

Ideą zorganizowania tej wystawy interaktywnych doświadczeń – z wszystko mówiącą nazwą „Eureka” – było promowanie nauki w oparciu o własne przeżycia. Wszystkie prezentowane materiały, działają na wyobraźnię człowieka, dlatego dużo łatwiej jest nam zrozumieć wiele zjawisk i z pozoru niemożliwych sytuacji.

Zachodnie standardy

Powstaliśmy na wzór podobnych wystaw, które z dużym rozmachem zostały zapoczątkowane w krajach Europy Zachodniej. Należy podkreślić, że wszystkie eksperymenty są bezpieczne i dzięki czynnemu uczestnictwu zarówno dzieci jak i dorośli wychodzą bogatsi o wiedzę, która do tej pory nie była dla nich oczywista. Nie bez przyczyny Wystawa Eureka została zorganizowana w kinie Eva. Jest to jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce, a nawet na świecie. Zastosowanie innowacyjnych technologii, które dają wyjątkową jakość przekazu zachwycają wszystkich widzów, którzy odwiedzili nasze kino.

Zrób sobie przerwę w plażowaniu

Dodatkowo mamy na uwadze dostosowanie repertuaru do obszernego grona klientów, także zapewniamy, że każdy znajdzie u nasz coś dla siebie. Dzięki temu urlop w Międzyzdrojach wcale nie musi być nudny, a odwiedzenie Wystawy Interaktywnych Doświadczeń Eureka, czy też obejrzenie filmu w nowoczesnym kinie Eva jest doskonałym odpoczynkiem od rutyny codziennego plażowania.

Jak zarezerwować pokój?