Księga Gości naszego pensjonatu

Pensjonat posiada bardzo dobrą lokalizację, blisko centrum i plaży, jednocześnie dostatecznie daleko od miejskiego hałasu. Biały Dworek urzeka klimatem, pokoje są czyste i funkcjonalnie urządzone. Bardzo sympatycznym właścicielom udało się stworzyć wyjątkowe miejsce.

Magda i Rafał ze Szczecina

Pozdrowienia Grażynko było super. Wróciliśmy już do szarej rzeczywistości, ale myślami jesteśmy w Międzyzdrojach. Widzimy się za rok. Pozdrawiam

Bogdana z Rodziną

Urocze miejsce, wszędzie blisko, ładne pokoje, wygodne łóżka, polecam

Gonia W.

Polecamy Biały Dworek. Dobry nocleg w przyzwoitej cenie. Jeździmy od Miedzyzdrojów co rok i bywało różnie, teraz nie masie do czego przyczepić, polecamy.

Bożena i Wiktor

Polecam pokój nr 7 z dużym tarasem. Super miejsce :-)

Szymon z Rodziną

Czyste pokoje, pachnąca pościel, ładny budynek, dobra lokalizacja do centrum 4 min. 10min na plażę. Na plażę idzie się częścią turystyczną po deptaku. Okolica pensjonatu cicha i spokojna , dla mnie idealnie.

Agnieszka ze Strzegomia

Jest tam świetnie, miła atmosfera, pokoje ładne, wygodne łózka. Polecamy.

Dawid z Anią

Serdecznie pozdrawiamy Panią Grażynkę!!!
Dzięki za wszystko.
Ania Tomasz i Łukasz z kotliny kłodzkiej

Anka

byłem już dwa lata z rzędu wkrótce jade trzeci raz, fajne miejsce miła atmosfera , ładne pokoje można wypocząć

Mirek z Zielonej Góry

Biały Dworek to wspaniałe miejsce do wypoczynku. Otoczony zielenią , pięknie urządzony, położony blisko morza Biały Dworek to znakomite miejsce do wypoczynku . Znalazłam tutaj wszystko co było mi potrzebne aby oderwać się od codzienności i nabrać sił. Pani Grażynko- stworzyła Pani prawdziwy azyl – miejsce z duszą, stylowe i unikalne, Dziękuje za gościnę. Wrócę na pewno.

Anna J. z Łodzi

Cudowne miejsce na letni pobyt nad morzem. Bardzo czyste i wygodne pokoje. Przyjazny klimat, mili gospodarze no i doskonała lokalizacja z dala od zgiełku a równocześnie wszędzie blisko.Odtąd nasza nowa miejscówka nad Bałtykiem. Polecamy!

Wojtek i Monika z Warszawy